O nas

Zespół Medicann tworzą eksperci zaangażowani w badania, rozwój, uprawę, produkcję i sprzedaż wyrobów z konopi włóknistych. Opracowaliśmy unikatową technologię pozyskiwania wysokich stężeń ekstraktów z konopi, przy jednoczesnym zachowaniu najmniej inwazyjnych i naturalnych metod produkcyjnych. Metoda ekstrakcji w nadkrytycznym CO2 pozwala na otrzymywanie pełnowartościowych produktów, które oferujemy naszym klientom.

Współpracujemy z rolnikami, którzy przykładają szczególną wagę do czystości gleby, dbałości o jakość i certyfikację ziarna siewnego, przyjaznej środowisku agrotechniki i optymalizacji momentu ręcznego zbioru kwiatostanów. Nasi dostawcy to certyfikowani rolnicy i właściciele ekologicznych gospodarstw.

Nasz zespół składa się ze specjalistów z branży biotechnologicznej i pasjonatów konopnych, którzy stale poszerzają swoją wiedzę i ekspertyzę. Nasi klienci mogą liczyć więc na wsparcie merytoryczne, doskonałą obsługę klienta i wsparcie zarówno przed, jak i po zakupie w naszym sklepie.

Koszyk

Kategorie produktów