Produkty Medicann

OLEJ I PASTA

Medicann to marka najwyższej jakości produktów konopnych: oleju oraz pasty w stężeniach od 5 do 50%. Nasze produkty wytwarzane są z kwiatostanów konopi siewnych pochodzących z ekologicznych upraw znajdujących się w Polsce, Czechach, na Słowacji, Litwie oraz Ukrainie. Są to certyfikowane plantacje, które dostarczają nam starannie wyselekcjonowane rośliny, wolne od pestycydów, metali ciężkich i mykotoksyn.

EKSTRAKCJA

Medicann oferuje również usługę ekstrakcji, która pozwala na dopasowanie zawartości CBD w jednostce produktu do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza metoda umożliwia otrzymanie do 95% ekstraktu roślinnego, a także dostarczenie wybranych substancji obecnych w konopiach jako części składowych do produktów spożywczych, kosmetycznych czy farmaceutycznych. Napisz do nas, aby zdobyć więcej informacji.

PRODUKCJA

To, co odróżnia Medicann od podobnych wyrobów, to najnowocześniejszy i najmniej inwazyjny sposób ekstrakcji dwutlenkiem węgla na zimno, przy użyciu ekstrahentów organicznych. Jest to metoda, która pozwala na zamknięcie w butelce produktu 100% dobroczynnych substancji zawartych w roślinie. Dzięki temu poza CBD, w oleju i paście znajdują się również inne kannabinoidy: CBDa, CBC, CBG i CBN, a także szerokie spektrum cennych aminokwasów i witamin naturalnie występujących w konopiach.